Římské Koloseum, Itálie

Adventní Amsterdam S Výletem Do Zaanse Schans

Destinace: Nizozemí
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Amsterdam S Výletem Do Zaanse Schans

Popis zájezdu

Poznejte s námi Amsterdam, hlavní město Nizozemí. Bezpočet kanálů, malebné domy, nádherné mosty a světová muzea. To je duch Amsterdamu. Město, kde pěší dávají přednost cyklistům, město, které v tomto předvánočním čase nadchne každého.

Ubytování je zajištěno v hotelu, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy s průvodcem, přílet do Amsterdamu , transfer na hotel, ubytování. Odpoledne historické centrum města, vánoční nálada a dekorace náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

2. den: Dopoledne se přesuneme do muzejní čtvrti. Nnávštěva brusírny diamantů Coster Diamonds proslulá výbrusem diamantu Kooh i noor. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění, variantně muzeum Vincenta van Gogha (do obou muzeí nutné rezervace předem). Odpoledne procházka městem kolem radnice a Opery, možnost návštěvy Rembrandtova domu jenž skýtá fascinující pohled do života nejslavnějšího amsterdamského umělce, čtvrť červených luceren. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

3. den: Dopoledne fakultativní výlet do Zaanse Schans ( cca 15 EUR), obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků, turistické srdce kraje, variantně individuální volno ve městě - atmosféra uliček a domů na grachtech, posezení v některé z nábřežních kaváren, nákupy nebo návštěva dalších známých muzeí Amsterdamu. Odpoledne Amsterdam, společná procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty, dům Anny Frankové, adventní trhy. V podvečer fakult. projížďka po amsterdamských kanálech. Individuálně večerní město.

4. den: Snídaně, dle letového řádu transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045