Římské Koloseum, Itálie

Advent - Petrohrad

Destinace: Rusko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Polopenze
Cena za osobu od: 17.200,-
Advent - Petrohrad

Popis zájezdu

Pojeďte se nadýchat atmosféry dávné carské slávy. Návštěva skvělých sbírek uměleckých předmětů v Ermitáži a polopenze jsou v ceně. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu v centru města přímo na začátku Něvského prospektu.

Program zájezdu

1. den:  Odlet z Prahy do Petrohradu dopoledne, po ubytování v hotelu krátká pěší prohlídka. Večeře je v ceně.

2. den:  Dnes si pěšky prohlédneme významné historické památky v centru města. Mimo jiné uvidíme budovu Admirality, která svou věží dominuje městu, Alexandrův sloup – žulový monolit na Palácovém náměstí v samém středu města, sochu cara Petra Velikého (tzv. Měděný jezdec). Z nábřeží Něvy se nám naskytne výhled na několik mostů a na Vasiljevský ostrov, kde sídlí muzea a vědecké instituty. Před zájezdem bude případně nabídnuta cesta a vstup do Jantarové komnaty v Puškinu. Večeře je v ceně.

3. den:  Postupně navštívíme pravoslavný chrám Kristova vzkříšení, jehož interiér zdobí spousta ikon a maleb, mohutnou Kazaňskou katedrálu a katedrálu sv. Izáka, z jejíhož ochozu lze najednou přehlédnout celé město. Opravdovou perlou Petrohradu je jedno z největších muzeí na světě – proslulá obrazárna Ermitáž – vstupné je v ceně. Na tři miliony exponátů, mezi něž patří slavné obrazy, grafiky, rytiny, ale i sochy, ukrývá několik paláců. Největší a nejnavštěvovanější z deseti budov Ermitáže je Zimní palác.4. den: Dopoledne dokončení prohlídek, odlet z Petrohradu navečer.

4. den:  Dopoledne dokončení prohlídek, odlet z Petrohradu navečer.

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
30.11. (Pá)4.12. (Út)5Polopenze17.200,- Kč
7.12. (Pá)11.12. (Út)5Polopenze17.200,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045