Římské Koloseum, Itálie

Barbados - poznávací zájezdy

Vyhledejte si poznávací zájezd na BarbadosNechce se vám procházet celou naší nabídku poznávacích zájezdů na Barbados? Ve vyhledávacím formuláři stačí upřesnit požadavky a nechte si zobrazit ty nejvhodnější zájezdy a eurovíkendy z naší aktuální nabídky.

Barbados je korálový ostrov ležící ve východní části Karibiku. Vznikl díky sopečné činnosti, která jej vyzdvihla ze dna oceánu. O Barbadosu se tvrdí, že nikde na světě nenajdete tak křišťálově čisté pláže a tyrkysové moře.

První zmínka o ostrovu je z roku 1625, kdy zde přistál jistý angličan a vyryl jméno svého panovníka do nejbližšího stromu. Od té doby jsou na ostrově všude patrné známky staré Anglie.

Na Barbadosu naleznete kromě překrásných pláží také úchvatnou přírodu a bohatou historii. Architektonické prvky na ostrově vám dokáží, jak je krásné spojit do sebe jednoduchost s elegancí a kromě toho všeho jsou zde k vidění také vzácná zvířata.

Hlavním městem ostrova je Bridgetown. Zde je k vidění směsice Karibiku, Londýna a židů. Proto vás nepřekvapí architektonické budovy jako je židovská synagoga, gotická parlamentní budova či katedrála v anglickém stylu. Celé město s přehledem přejdete za jeden den a žije zde okolo 96000 obyvatel.

Na ostrov míří především milovníci potápění. Pod mořskou hladinou jsou k vidění neuvěřitelná hejna ryb a vraky ztroskotaných lodí. Nejznámější z nich je Berwyn ležící v Carlisle Bay. Úžasný pohled na stalagtity a stalagmity můžete zažít pokud se vydáte do Harrison Cave. Pohodlně se usadíte do elektrického vláčku, který vás proveze touto jeskynní nádherou.

Kromě tyrkysové barvy moře je na Barbadosu také dostatek zeleně. Nejrozšířenější přírodní resorty jsou v části země a jako domácího mazlíčka si zde místní obyvatelé ochočili kočkodana zeleného. Chcete si užít dosytosti také noční život? Pak nejlepším místem je Oistins. Toto městečko leží na jih od Bridgetownu a každý pátek je zde pořádána divoká taneční párty doprovázená grilováním ryb. Pokud chcete poznat tento nádherný ostrov v Karibském moři, vydejte se na některý z poznávacích zájezdů a určitě se budete vracet spokojeni.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045