Římské Koloseum, Itálie

Aruba - poznávací zájezdy

Vyhledejte si poznávací zájezd na ArubuNechce se vám procházet celou naší nabídku poznávacích zájezdů na Arubu? Ve vyhledávacím formuláři stačí upřesnit požadavky a nechte si zobrazit ty nejvhodnější zájezdy a eurovíkendy z naší aktuální nabídky.

Poznávací zájezd na Arubu 2018 - ilustrační fotografie

Ostrov Aruba se nachází se několik kilometrů od pobřeží Venezuely. Je to nádherný ostrov s tyrkysově modrým mořem a písečnými plážemi, které lákají k odpočinku.

Hlavním městem je Oranjestad nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova. Najít zde můžeme krásné koloniální stavby.

Asi nejvýznamnější památkou města a zároveň i celého ostrova je pevnost Fort Zoutman z 18. století. Dnes v ní sídlí Historické muzeum ostrova. V blízkosti se nachází věž Willema III.

Poznávací zájezd na Arubu 2018 - ilustrační fotografie

Dalšími muzei, která stojí za návštěvu jsou Archeologické muzeum a Numismatické muzeum. Pro chvíle odpočinku doporučujeme zvolit krásný park Wilhelmina, kde se nachází také socha královny Wilhelminy. Dále zde můžeme najít románský kostel St. Franciscus z 19. století, protestantský kostel a synagogu Beth Israel.

Město Noord, na severu ostrova, je vyhledávané díky kapli Alto Vista a kostela St. Anna. I městečko San Nicolas na jihu ostrova nám má co nabídnout. Za zmínku určitě stojí kostel San Nicolas, baptistický kostel, kostel Krista, anglikánský kostel Svatého Kříže, adventistický kostel a Muzeum modelů vlaků.

Dalšími arubskými zajímavými místy jsou starý větrný mlýn z 19. století v Palm Beach, Kalifornský maják z 20. století nedaleko Arashi Beach, Národní park Arikok s unikátními domky Aruban postavenými z bláta a trávy nacházející ve východocentrální části Aruby.

Poznávací zájezd na Arubu 2018 - ilustrační fotografie

Viděli jste někdy pohromadě tisíce motýlů? Jestli ne pak Motýlí farma v Palm Beach je tím pravým místem pro vás. Zvláštní kamenné útvary ohromí turisty nedaleko vesnice Ayo a další kamenný útvar pojmenovaný Casibari nedaleko hlavního města.

Aruba však ukrývá ještě spoustu dalších přírodních krás tak se nechte zlákat a vyražte na poznávací zájezd do Aruby.

Aktuálně nabízené poznávací zájezdy na Arubu

Jedná se o osmidenní okružní plavbu Karibikem s několika zastávkami na pevnině. Tento typ plavby je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat pobytový zájezd s možností krátkých poznávacích výletů na pevninu....
    

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045